Правила та умови кінотеатру "Сім'я" м.Володимир-Волинський

Ми робимо все можливе, щоб наші гості почували себе комфортно!

З цією метою, а також в інтересах безпеки, ми просимо Вас прочитати і дотримуватися правил поведінки в кінотеатрі «СІМ’Я».

Будь ласка, пам’ятайте, що дотримання правил необхідно для того, щоб підтримувати затишну і доброзичливу атмосферу в кінотеатрі і безпеку присутніх.

1. ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ

1.1. Правила відвідування кінотеатру «СІМ’Я» (надалі — Правила) розроблені на підставі положень і вимог Конституції України, Цивільного Кодексу України № 435 від 16 січня 2003 року, Господарського Кодексу України, Законів України: «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12травня 1991 року, «Про авторське право і суміжні права», «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про кінематографію», «Правил побутового обслуговування населення», затверджених Постановою КМ України

№ 1023-XII від 12.05.1991р,№ 313 від 16.05.1994р,№ 435 від 16.01. 2003р, та інших нормативно-правових актів.

1.2. Договір між Відвідувачем та Кінотеатром укладається як публічний договір (стаття 633 Цивільного кодексу України) і договір приєднання (стаття 634 Цивільного кодексу України) шляхом акцепту справжньої оферти через купівлю квитка на перегляд фільмів. Фактом придбання квитка на перегляд фільму Відвідувач засвідчує те, що він ознайомлений із діючими Правилами, йому зрозумілі умови Правил і він зобов’язується їх неухильно дотримуватися протягом усього часу перебування на території кінотеатру та/або в кінозалі.


2. Загальні положення

2.1. Ці Правила встановлюють порядок обслуговування і регламентують відносини з надання послуг демонстрації фільмів у кінотеатрі між відвідувачами (далі – Відвідувачі або Відвідувач) та кінотеатром «СІМ’Я» в особі ФОП Гаврилюк Т.Б. (далі – Кінотеатр).

Адміністрація кінотеатру «СІМ’Я» залишає за собою право у будь-який час змінювати ці Правила.

2.2. Відвідувачі кінотеатру «СІМ’Я» зобов’язані дотримуватися даних Правил, громадського порядку і загально прийнятих норм моральної поведінки в кінотеатрі і на прилеглій до кінотеатру території.

2.3. Розклад кіносеансів оновлюється кожного четверга.


3. Продаж, бронювання та повернення квитків

3.1. Каса кінотеатру починає свою роботу за 20 хвилин до початку першого сеансу і закінчує свою роботу через 10 хвилин після початку останнього сеансу.

3.2. Квитком (у цьому документі – Квитки або Квиток) вважається документ встановленого зразка який підтверджує право Відвідувача на перегляд фільму у Кінотеатрі «Сім’я».

3.3. Квиток включає інформацію про час, дату демонстрації сеансу, назву фільму та залу, номер ряду та місця у кінозалі.

3.4. Квитки продаються через касу Кінотеатру. У випадку наявності черги біля кас, першочергове право придбати квиток мають глядачі, які завчасно забронювали, або купують білет на поточний сеанс.

3.5. При продажі Квитка на фільм, що має вікові обмеження глядацької аудиторії, Касир має право попросити Відвідувача, а Відвідувач зобов’язується показати Касиру, документ, що підтверджує вік Відвідувача.

3.6. Факт купівлі Відвідувачем Квитка означає та підтверджує те, що:

3.6.1. Відвідувач погоджується з умовами цих Правил і цим Договором та зобов’язується їх виконувати;

3.6.2. Відвідувач ознайомлений з представленою у Кінотеатрі інформацією про фільм, на перегляд якого

Відвідувач купив Квиток.

3.7. Бронювання квитків здійснюється за номером телефону (098)9676154,(063)903579 щоденно з 10:00 до 22:00

і є безкоштовним.

3.8. Бронь на квитки знімається автоматично за 20 хвилин до початку сеансу (якщо квитки не викуповуються до зазначеного часу, зобов’язання з бронювання скасовуються, претензії з бронювання не приймаються). 3.9. Розрахунки з Відвідувачами здійснюються у готівковій та безготівковій (з урахуванням комісії банку) формі та в національній валюті (гривня).

3.10. Продані квитки підлягають поверненню в разі скасування фільму, заміни фільму, неякісної демонстрації фільму з вини кінотеатру, а також в інших випадках, передбачених діючим законодавством України. 3.11. У випадку запізнення, невідвідування Кінотеатру, відмови Відвідувача від перегляду фільму після початку демонстрації фільму Квитки не підлягають поверненню чи обміну, а Кінотеатр не зобов’язаний компенсувати Відвідувачу вартість Квитків.

3.12. Відвідувачі повинні зберігати квитки для контролю до кінця сеансу. Заяви про втрату квитків не приймаються. 3.13. Повернути придбаний квиток у кіно можна не пізніше ніж за 40хв до початку сеансу.

3.14. При відсутності у Відвідувача квитка (для повернення), а також у випадку прострочення Відвідувачем встановленого строку для вимоги, повернення грошових коштів не здійснюється. 3.15. Квиток, отриманий Відвідувачем за Подарунковим сертифікатом, поверненню не підлягає.

3.16. Повернення коштів за придбані квитки здійснюється з дотриманням наступних строків та порядку:

3.15.1 при поверненні квитка, придбаного за готівку через касу кінотеатру — повернення коштів Відвідувачу здійснюється у готівковій формі, у день виникнення обґрунтованої вимоги про повернення коштів, відповідно до вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»;

3.15.2. при поверненні квитка, за який Відвідувачем було сплачено шляхом безготівкової оплати (платіжною карткою) — повернення коштів здійснюється Відвідувачу на ту платіжну картку, з якої ним були сплачені кошти за квиток, у термін, встановлений банком-емітентом такої платіжної картки та/або платіжною системою,або у готівковій формі з урахуванням комісії яка встановлена банком. 3.17. Повернення коштів за придбані квитки здійснюється у відповідності до цих Правил, виключно у наступних випадках та з дотриманням наступних умов:

Обґрунтована вимога Відвідувача:

Обґрунтованою вимогою Відвідувача є вимога про повернення, пред’явлена не пізніше ніж за 60 хвилин до

початку кіносеансу, на який був придбаний квиток, та за умови наявності у Відвідувача квитка. При відсутності

квитка вимога про повернення коштів вважається необґрунтованою (безпідставною). Повернення грошових

коштів у цьому випадку не здійснюється.

Помилка касира:

У випадку, якщо Відвідувачеві, внаслідок помилки касира, був проданий квиток на інший сеанс і/або інше

місце в кінозалі, вимога Відвідувача про повернення коштів за придбаний квиток розглядається незалежно від

часу звернення Відвідувача, але не пізніше 20 хвилин з початку кіносеансу, на який було продано квиток, за

умови наявності у Відвідувача квитка.

Скасування сеансу або перенесення часу проведення сеансу:

У випадку скасування або перенесення часу проведення сеансу (за виною кінотеатру та/або відповідного

Торгівельно-розважального центру та/або за настання форс-мажорних обставин), вимога Відвідувача про

повернення коштів за придбаний квиток розглядається незалежно від часу звернення Відвідувача, але не

пізніше ніж протягом 1 (одного) календарного дня, наступного за днем скасованого/перенесеного сеансу (для

форс-мажорних обставин — з моменту відновлення нормальної роботи Кінотеатру після припинення їх дії), за

умови наявності у Відвідувача квитка.

На вимогу Відвідувача, компенсація вартості придбаного квитка у випадку скасування або перенесення часу проведення сеансу може відбуватися за рахунок надання Відвідувачеві переважного права на отримання квитка на інший фільм за погодженням з адміністрацією. 3.18. Квитки на перегляд фільмів у Кінотеатрі продаються Відвідувачам за цінами,що діють в Кінотеатрі.

Цінова політика на прем’єрні фільми може змінюватися в залежності від умов дистриб’юторської компанії. Знижки та пільги надаються тільки на фільми, дозволені Дистриб’юторськими компаніями за умовами відповідних Договорів, а також у зв’язку з проведеними кінотеатром «СІМ’Я» акціями. Сеанс розпочинається, якщо кількість придбаних білетів дорівнює двом та більше.


4. Відвідування кінотеатру

4.1. Вхід до глядацької зали дозволяється після оголошення про це контролером на той сеанс, на який куплений квиток,шляхом перевірки квитка та відриву помітки контроль. Займати місця слід у відповідності з номером ряду і номером місця, зазначеного у квитку. У разі виходу Відвідувача з залу, контролер має право вимагати квиток при його вході назад.

4.2. Діти до 5-ти років у супроводі дорослих (при наявності відповідного документа) допускаються на сеанс безкоштовно, якщо не займають окремого місця. У даному випадку придбання квитка на дитину не здійснюється.

З одним дорослим безоплатно може бути допущена і має право проходити на сеанс одна дитина до 5-ти років.

4.3. Не допускаються на територію кінотеатру в нічний час (з 22.00 до 24.00), а також на сеанси, час початку або закінчення яких припадає на період з 22.00 до 24.00, особи молодше 16 років без супроводу батьків (осіб, що їх заміняють). Під особами, які заміняють батьків, розуміються: повнолітні близькі родичі (брати і сестри, дідусь, бабуся, брати і сестри батьків), усиновителі, опікуни чи піклувальники, представники закладів, під опікою або під опікою яких знаходиться неповнолітній у віці до шістнадцяти років.

4.4. Діти до 5-ти років на сеанси кінофільмів (будь-які сеанси кінофільмів) без супроводу батьків (осіб, що їх заміняють) не допускаються.

4.5. Якщо кінострічка має вікові обмеження, відвідувачі, які не досягли віку, встановленого для відповідного вікового обмеження фільму, не мають право на його перегляд.

4.6.Відвідувачі, які не досягли відповідного віку мають право на перегляд фільму з обмеженням лише у супроводі батьків, або осіб,котрі їх заміняють (під особами, котрі замінюють батьків, вважаються: повнолітні близькі родичі: брати та сестри,бабусі,дідусі,брати та сестри батьків, усиновителі, опікуни).

4.7. Продаж парних квитків здійснюється лише поряд, згідно зі схемою кожного кінозалу.

4.8. У разі, якщо на відповідний сеанс продано менш ніж 2 (два) квитка, показ фільму за п’ять хвилин до початку сеансу скасовується, а відвідувачам повертається повна вартість сплачених квитків у порядку, встановленому даними Правилами відвідування кінотеатру «СІМ’Я» п.3.16..

4.9. Повну відповідальність за зміст реклами, розміщеної на території кінотеатру «СІМ’Я», несе рекламодавець. Кінотеатр «СІМ’Я» несе відповідальність лише за відповідність змісту цієї реклами Законам України.

4.10. Здійснювати на території кінотеатру «СІМ’Я» відео зйомку виключно за згодою адміністрації Кінотеатру.


5. Пропускний режим

5.1. Працівники Кінотеатру на свій розсуд мають право не пропустити до кінозалу Відвідувача за наступних причин:

5.1.1 Відвідувач знаходиться в алкогольному,або наркотичному сп’янінні (Ст.178КУпАП)

5.1.2. Відвідувач має при собі великогабаритну(і) сумку(и), пакет (и) або речі,що заважатимуть пересуванню

інших Відвідувачів та працівників Кінотеатру.

5.1.3. Відвідувач має при собі продукти куплені за межами кінотеатру, власну їжу або продукцію приготовану

на кухні кафе та/або дома, а також за інших причин вказаних у п.7 цих Правил та випадках прямо передбачених

цими правилами.

5.2. При вході Відвідувача до кінозалу на показ фільму,що має вікові обмеження глядацької аудиторії,працівники Кінотеатру при виникненні сумнівів, що до віку, можуть попросити Відвідувача показати документ (паспорт,посвідчення водія,свідоцтво про народження),що підтверджує його вік,а у випадку не відповідності віку Відвідувача,що допустимий віковому обмеженню глядацької аудиторії по відношенню до цього фільму та відсутності батьків,або осіб,котрі їх заміняють (під особами, котрі замінюють батьків, вважаються: повнолітні близькі родичі: брати та сестри,бабусі,дідусі,брати та сестри батьків, усиновителі, опікуни),які мають супроводжувати та перебувати під час сеансу з дитиною – відмовити Відвідувачу у доступі до кінозалу.


6. Правила відвідування сеансів формату 3D з використанням 3D окулярів

6.1. Відвідувач, який придбав квиток на сеанс 3D з використанням окулярів, автоматично погоджується з умовами правил відвідування та перегляду сеансу у 3D форматі. 3D окуляри можуть бути використані лише для перегляду 3D стрічок в кінозалі, що має відповідне обладнання.

6.2. При купівлі персональних 3D-окулярів Відвідувач повинен перевірити їх якість, не розкриваючи прозорої поліетиленової упаковки. Скарги стосовно дефектів персональних 3D-окулярів після розкриття (розпаковування) поліетиленової упаковки не приймаються, крім випадку виявлення прихованих дефектів оптичних елементів. У випадку виявлення прихованих дефектів оптичних елементів окуляри підлягають заміні на інші 3D-окуляри лише в тому випадку,якщо персональні 3D-окуляри не були у використанні.

В інших випадках 3D окуляри обміну та поверненню не підлягають, так як вони є товарами сангігієни, які віднесені до особистих речей.

6.3. Придбати персональні дорослі та/або дитячі 3D окуляри можна на касі кіно Кінотеатру.

6.4. Відвідувач має право використовувати власні 3D-окуляри для перегляду фільму у форматі 3D, що придбані у кінотеатру «СІМ’Я»,або в інших закладах. При цьому Кінотеатр не несе відповідальність за забезпечення 3D-ефекту під час перегляду фільму у 3D-окулярах, що були у використанні та/або придбані в інших закладах.

6.5. Кінотеатр не несе відповідальності за можливий дискомфорт для очей Відвідувача від перегляду фільму у форматі ЗD. Якщо Відвідувач носить окуляри, то ЗD окуляри необхідно надягати поверх окулярів з діоптріями.

6.6. Фільми у форматі 3D не рекомендуються до перегляду дітям до шести років. Батьки дитини самі визначають ступінь можливості сприйняття ЗD фільму дитиною.


7. На території кінотеатру та/або кінозалу категорично заборонено:

7.1. Проносити в кінотеатр та/або до глядацької зали та приймати/вживати спиртні напої, наркотичні речовини. Продукти харчування та напої, придбані в будь-яких інших закладах громадського харчування, супермаркетах, магазинах тощо.

7.2. Проносити до кінозалу напої у скляному посуді та власну їжу або продукцію приготовану на кухні кафе та/або

в дома.

7.3. Грати на території кінотеатру в азартні ігри (карти і т. п.).

7.4. Палити в кінозалах, фойє, кафе, туалетних кімнатах.

7.5. Проносити на територію кінотеатру та/або в кінозали будь-які види вогнепальної, газової чи холодної зброї, незалежно від наявності документів, що дають право на її носіння, крім співробітників правоохоронних органів, які мають табельну зброю і відвідали кінотеатр за службовою необхідністю. Також заборонено проносити на територію кінотеатру та/або в кінозали отруйні, горючі та вибухонебезпечні речовини.

7.6. Перебувати з тваринами, не маючи на це спеціального дозволу ТРЦ та адміністрації кінотеатру.

7.7. Відвідувати кінотеатр в брудному одязі та у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, вносити в кінозал великогабаритну ручну поклажу,

7.8. Здійснювати в кінозалах фото, аудіо — та відео зйомку.

7.9. Під час кіносеансу користуватися засобами мобільного зв’язку. Звук мобільних телефонів під час кіносеансу повинен бути вимкненим.

7.10. Смітити чи розкидати різноманітні предмети (упаковки,жувальні гумки,серветки та ін..) на території кінотеатру та/або кінозалі.

7.11. Порушувати тишу (бігати,стрибати і т.д.), голосно розмовляти, кричати а також користуватися буд, якими електронними пристроями в кінозалі під час сеансу та/або на території кінотеатру

7.12. Здійснювати будь-які дії,що заважають дозвіллю інших Відвідувачів Кінотеатру,а також іншим чином обмежувати чи порушувати їхні права.

7.13. Під час перегляду фільму/мультфільму займатися непристойними речами в кінозалі, закидати ноги на бильця(е) кіно-театральних крісел,робити надписи на майні кінотеатру.

7.14. Створювати перешкоди у роботі працівникам Кінотеатру, входити до службових приміщень, нецензурно виражатися до працівників Кінотеатру.


8. Права та обов’язки

8.1. Кінотеатр зобов’язується здійснити публічний показ фільму згідно з розкладом Кінотеатру,надати Відвідувачу для ознайомлення інформацію про фільм та Кінотеатр.

8.2. Відвідувач має право користуватися наданими послугами згідно діючих правил та цін Кінотеатру.

8.3 Відвідувач має право отримувати інформацію про послуги Кінотеатру, діючиі знижки і програми лояльносі.


9. Відповідальність.

9.1. У випадку порушення Відвідувачем цих Правил та/або заборон, наведених у Правилах відвідування кінотеатру «СІМ’Я», Відвідувачеві може бути відмовлено у поверненні та/або продажу квитків та товарів без будь-якого пояснення, а також випроваджено з території кінотеатру.

9.2. При порушенні загальноприйнятих правил і норм поведінки на території кінотеатру (нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші в залі під час сеансу, використання предметів, що створюють шумовий ефект і заважають глядачам),а також правил вказаних у розділі 7 цих правил, співробітники кінотеатру мають право вивести такого відвідувача та/або викликати поліцію(охорону) представники якої можуть вивести правопорушників із Кінозалу та/або Кінотеатру. У такому випадку Кінотеатр не зобов’язаний компенсувати вартість придбаного Відвідувачем у Кінотеатрі.

9.3. Кіноглядачі зобов’язані дбайливо ставитися до майна кінотеатру, не допускати його псування, а також здійснювати інші дії, що заважають нормальному проведенню заходів, дотримуватися чистоти і порядку в залах для глядачів, кафе і на території кінотеатру в цілому.

9.4. У випадку нанесення шкоди майну кінотеатру «СІМ’Я», Відвідувач відшкодовує пред’явлену суму збитку в повному обсязі.

9.5. Всі Відвідувачі мають право на звернення з претензіями з питань реалізації послуг кінотеатром до його адміністрації протягом робочого дня.

9.6. При втраті гардеробного номеру Відвідувач відшкодовує його вартість у розмірі 50,00 (П’ятдесят) грн.

9.7. Кінотеатр не несе відповідальність за зміст та сеанси фільм,а також реклами,розміщеної у Кінотеатрі.

9.8. Кінотеатр не несе відповідальність за шкоду здоров’ю ,майну, моральну шкоду завдану Відвідувачу:

9.9.1. третіми особами,у тому числі іншими Відвідувачами кінотеатру;

9.9.2. Внаслідок неналежног використання Відвідувачами майна Кінотеатру;

9.9.3. Внаслідок належного виконання Кінотеатром умов цих правил та Договору оферти і справного стану

майна і обладнання Кінотеатру.

9.9.4 Кінотеатр не несе відповідальність за зіпсований одяг, взуття, головні убори Відвідувачів, в тому числі

речей, які здані у гардероб.


Нагадуємо !!!

У разі псування майна кінотеатру «СІМ’Я» винні особи можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності відповідно до Кримінального Кодексу України в залежності від ознак складу злочину, а також до адміністративної відповідальності, з виплатою повної вартості пошкодженого (викраденого) майна.

Відео-, фото-, кінозйомка під час демонстрації фільму заборонена! Такі дії є кримінальним злочином згідно чинного законодавства України та караються позбавленням волі до 3х років.

Адміністрація кінотеатру зберігає за собою право на зміну цих правил. Правила вступають в дію з дня публікації.